Påmelde 2011  Påmelde 2012  Påmelde 2013  Påmelde 2014  Påmelde 2015  Påmelde 2016  Påmelde 2017  Påmelde 2018  Påmelde 2019  
Klikk på dei ulike overskriftene for å endre på sorteringa.
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
1 1970 Bergset Magnar Bjørn Familie
2 1971 Bergset Britt Bjørn Familie
3 2001 Bergset Jørgen Bjørn Familie
4 2009 Bergum Oliver IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
5 2010 Bergum Tindra IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
6 1951 Brekken Hjørdis Berge Solvorn Mosjon
7 2000 Bruflat Frida Moen IL Bjørn Familie Bedrift:Spar
8 2004 Bruflat Fredrik Moen IL Bjørn Familie Skule:Luster Ungd.skule 9A
9 1962 Bruflat Kåre Arvid IL Bjørn Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
10 1955 Bukve Gunn Wenche Bjørn Mosjon
11 1976 Elle Per-Arne IL Splint M 40-44
12 2009 Elle Tora Festvåg IL Splint Familie
13 2011 Elle Susanna Festvåg Il Splint Familie
14 1984 Evjestad Håvard Sogn CK M 35-39
15 1972 Festvåg Janette Il Splint Familie
16 1965 Fossøy Anne Perlaug Hafslo Il Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
17 1981 Fuglesteg Håvard IL Fanaråk M 35-39
18 1968 Guddal Kjetil Magnar Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre Mosjon
19 1969 Hansen Hildegunn Øygard Il Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Omsorgsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
20 1967 Hansen Hallgeir Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Skule
21 2006 Hansen Nora B Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Skule
22 1971 Hansen Heidi B Bjørn Familie Bedrift:Spar Gaupne
23 2003 Hansen Håkon B Bjørn Familie Skule:Gaupne Ungdomskule
24 1991 Hansen Marte Bergum IL Bjørn Mosjon
25 1970 Harberg Svein Inge . Mosjon
26 1951 Haugen Kåre R. Monkehåjen GT Mosjon
27 1983 Hisdal Erling IK Tjalve M 35-39
28 2004 Hurthi Elisabeth Bjørn Familie Skule:Luster Ungdomskule
29 2007 Hurthi Liv Signe Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
30 2010 Hurthi Ingrid Johanne Urnesfam Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
31 1945 Huus Reidar G Florø Turn &Idrettsforeining D 70-74
32 1963 Høyheim Aud Jorunn Roede AS Familie Bedrift:Roede AS
33 1970 Krokene Tove Øygard Florø Fotball Mosjon
34 1944 Kvalsvik Hans Bjørn Ft&If M 75-79
35 1971 Lad Berit Il Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
36 1969 Lomheim Wenche Borlaug Hafslo Idrettslag Mosjon Bedrift:Brødrene Lomheim AS
37 2007 Lomheim Hege Hafslo Idrettslag Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne Og Ungdomsskule
38 1993 Meløy Jakob NTNUI M 23-34
39 1987 Meyer Linn HVL Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
40 1982 Moe Sølve Hafslo Innebandy M 35-39
41 1995 Moe John Arve The Toffees M 23-34
42 1943 Moe Olav E. Bjørn Mosjon
43 1978 Moe Inger Ingen D 40-44
44 1967 Moen Marianne IL Bjørn Familie Bedrift:Statkraft
45 1968 Molland Per Tore IL Bjørn Familie Bedrift:Presis Vegdrift
46 2008 MOLLAND Tage IL Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
47 1973 MOLLAND Maria IL Bjørn Familie Bedrift:Indre Hafslo Oppvekstsenter
48 2005 Molland Thea IL Bjørn Familie Skule:Luster Ungdomsskule
49 1983 Monssen Ketil BFG Bergen Løpeklubb M 35-39
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
50 1987 Mølmesdal Tor Mølmesdal Motbakke M 23-34
51 1956 Nilsen Magnar Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre Mosjon
52 1947 Nystuen Liv Helen Idrettslaget Bjørn Mosjon
53 1959 Næss Hans Marifjøra Vel Mosjon
54 1955 Prozenko Tommas Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre Mosjon
55 1952 Rinde Kårhild Melheim Vik Mosjon
56 1969 Røhme Linda Øvregard IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune, Gaupne Skule
57 2005 Røhme Trym Øvregard IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Luster Ungdomsskule, 8B
58 1968 Røneid Arve Il Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
59 1967 Røneid Jan-Erik Hafslo IL M 50-54
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
60 1979 Sjøthun Monica Hafslo Idrettslag Mosjon
61 1998 Skintveit Miriam Høyheim IL Bjørn Familie
62 1999 Skintveit David Høyheim IL Bjørn Familie
63 2002 Skjerdal Martin Balestrand IL M 15-17 Skule:Sygna
64 1974 Skjerdal Erik IL Bjørn M 45-49
65 2007 Skjerdal Eirill IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
66 1968 Solvi Grete Marie Skårhaug HIL Mosjon
67 2002 Solvi Johanna Skårhaug HIL Mosjon under 22
68 1957 Stavø Norunn Florø Tif D 60-64
69 1952 Sviggum Aud Betsy IL Fanaråk Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
70 1986 Sæle Manas Alexander Nordhordland Turlag Mosjon
71 2004 Sønnesyn Oda IL Bjørn D 15-17 Skule:Luster Ungdomsskule
72 1972 Sønnesyn Tore IL Bjørn Familie Bedrift:Statkraft Energi AS
73 1976 Sønnesyn Christin IL Bjørn Familie
74 2006 Sønnesyn Gard IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
75 1962 Sørgård Ole Raudeberg Mosjon
76 1972 Tandle Nina Leivdal Sogndal Idrettslag Mosjon Bedrift:Høgskulen På Vestlandet
77 1953 Urnes Torodd Urnesfam Familie
78 1955 Urnes Kjellaug Urnesfam Familie
79 2009 Urnes Sverre Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekst
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
80 2011 Urnes Jenny Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekst
81 2004 Urnes Tobias Fanaråk Familie Skule:Luster Ungdomsskule
82 2007 Urnes Einar Fanaråk Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
83 2007 Urnes Jonas Fanaråk Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
84 2012 Urnes Anne Margrethe Fanaråk Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
85 1981 Vikheim Ole Kristian Sogndal IL Mosjon