Påmelde 2011  Påmelde 2012  Påmelde 2013  Påmelde 2014  Påmelde 2015  Påmelde 2016  Påmelde 2017  Påmelde 2018  Påmelde 2019  
Klikk på dei ulike overskriftene for å endre på sorteringa.
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
1 1975 Aanes Frode Nn Mosjon
2 1980 Aardal Geir Hafslo IL Mosjon Bedrift:Caverion AS
3 1979 Aashaug Kristoffer Nittedal Banquet Racers M 40-44
4 1984 ALME GEIR SVEINUNG IL Bjørn Mosjon
5 2009 Antun Malin IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo Oppv.
6 1974 Aske Sverre Nesdal Fjellhug Vereide M 45-49
7 1974 Aspelund Kjetil Hafslo Røde Kors Mosjon
8 1971 Asperheim Hilde Sogn CK D 45-49
9 1980 Bakke Thomas Sørenga Sportsklubb Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
10 2003 Barsnes Selina Asperheim IL Jotun D 15-17
11 1980 Bekkhus Anne VIK IL D 35-39
12 1970 Bergset Magnar Bjørn Familie
13 1971 Bergset Britt Bjørn Familie
14 2001 Bergset Jørgen Bjørn Familie
15 1966 Bergset Wenche IL Bjørn Mosjon Bedrift:SPAR
16 2009 Bergum Oliver IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
17 2010 Bergum Tindra IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
18 1962 Bergum Rigmor Konnerud Mosjon
19 2010 Bjarnason Daniel Haugen Hafslo Idrettslag Mosjon under 22 Skule:Solvorn Oppvekstsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
20 2012 Bjarnason Lukas Haugen Hafslo Idrettslag Mosjon under 22 Skule:Solvorn Oppvekstsenter
21 1998 Bjørk Mathias Nn Mosjon under 22
22 2011 Bolstad Øystein IL Fanaråk Mosjon under 22 Skule:Skjolden Oppvekstsenter
23 1978 Bolstad Anne Marie IL Fanaråk Mosjon
24 2008 Bolstad Tiril IL Fanaråk Mosjon under 22 Skule:Skjolden Oppvekstsenter
25 1930 Bolstad Maiken IL Fanaråk Mosjon under 22 Skule:Skjolden Oppvekstsenter
26 1994 Bolstad Einar Nn Mosjon Bedrift:Caverion
27 1980 Bondevik Beate Nn Mosjon
28 1967 Bongom Bjørn Harald Varegg Fleridrett M 50-54 Bedrift:Fjellgeitene
29 2001 Borkamo Bjørn Gaular IL M 18-19
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
30 1951 Brekken Hjørdis Berge Solvorn Mosjon
31 1960 Brendehaug Eivind Tastaturlaget M 60-64 Bedrift:Vestlandsforskning
32 1964 Brudevoll Arvid Vik Il M 55-59
33 2000 Bruflat Frida Moen IL Bjørn Familie Bedrift:Spar
34 2004 Bruflat Fredrik Moen IL Bjørn Familie Skule:Luster Ungd.skule 9A
35 1962 Bruflat Kåre Arvid IL Bjørn Familie
36 1982 Brunborg Terje PwC M 35-39
37 1977 Buer MayBritt Team La Sportiva D 40-44
38 1955 Bukve Gunn Wenche Bjørn Mosjon
39 1967 Bukve John Ingar IL Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
40 1948 Bukve Marta Marie IL Fanaråk Mosjon
41 1978 Bukve Mona IL Fanaråk Mosjon
42 2002 Bukve Kolbein Eide Luster IL Mosjon under 22
43 1975 Bukve Kari Ingeborg Luster IL Familie
44 2008 Bukve Bendik Eide Luster IL Familie Skule:Luster Oppvekstsenter
45 2008 Bukve Marthea Eide Luster IL Familie Skule:Luster Oppvekstsenter
46 1959 Egil Nn Mosjon
47 1974 Bøen Sonja IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Treningssenter
48 1979 Dressel Dominik Luster IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
49 1989 Dyrhovden Joel Samnanger IL / SAFA M 23-34
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
50 1968 Eide Trond Helge Luster IL Familie
51 1961 Eide Eivind Nn Mosjon
52 1970 Eikum Ole Schanke IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
53 2007 Ekrene Sondre IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
54 1966 Elgersma Trine Hess IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
55 1963 Eliassen Bengt Beel M 55-59
56 1976 Elle Per-Arne IL Splint M 40-44
57 2009 Elle Tora Festvåg IL Splint Familie
58 2011 Elle Susanna Festvåg Il Splint Familie
59 2012 Elle Sarah IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
60 1967 Endestad Per Nn Mosjon
61 1977 Endresen Liv Nn Mosjon
62 2008 Endresen Mari Nn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
63 1970 Engen Espen Il Bjørn Mosjon
64 1984 Evjestad Håvard Sogn CK M 35-39
65 1955 Evjestad Inger Marie IL Bjørn Mosjon
66 1968 Falkgjerdet Anne Iren IL Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Barnehage
67 1971 Falkgjerdet Oddny Elise IL Bjørn Mosjon Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
68 1963 Farestveit Sigrunn M Nn Mosjon
69 1972 Festvåg Janette Il Splint Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
70 1962 Feten Magnhild Luster IL Mosjon Bedrift:Luster Sparebank
71 1962 Fjærestad Inger Lise Vik Mosjon
72 1955 Fjøsne Jostein Bane Nor Mosjon
73 1989 Fjøsne Karen Kristine Il Fanaråk Mosjon
74 1992 Fortun Rune IL Fanaråk Mosjon Bedrift:Caverion AS
75 1991 Fosse Trude Vik Mosjon
76 1966 Fossen Stein Jarle IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
77 1965 Fossøy Anne Perlaug Hafslo Il Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
78 1977 Fossøy Geir Inge IL Bjørn Mosjon
79 1950 Fossøy Arne IL Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
80 1953 Fossøy Norberg Anny IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
81 1987 Foyn Silje Røde Kors Mosjon
82 1966 Fransen Franka IL Bjørn Mosjon Bedrift:SPAR
83 1981 Fuglesteg Håvard IL Fanaråk M 35-39
84 1963 Fuhr Gulleik IL Bjørn Mosjon Bedrift:Fuhr Bygg
85 1980 Furberg Daniel Tastaturlaget - Vestlandsforsking M 35-39
86 1990 Garpestad Ivar Sogndal Langdistanselag M 23-34
87 1978 Gjennestad Kjersti Øyen Bønes IL D 40-44
88 2007 Gjennestad Tuva Bønes IL Familie
89 1987 Gjerde Ann-Kristin Hafslo IL Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
90 1982 Grehl Mathias Kaupanger IL M 35-39
91 1974 Grindhaug Bjørn Arild Hestnes Motbakkalag M 45-49
92 1968 Guddal Kjetil Magnar Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre Mosjon
93 1971 Gunnestad Frank Egil LMI Mosjon Bedrift:LMI
94 1978 Gunnestad Evelyn Buve Luster Telemarkklubb Mosjon Bedrift:Luster Sparebank
95 2007 Gunnestad Stina Bukve Luster Telemarkklubb Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
96 1970 Gurvim Per Eivind Førde IL D 45-49
97 2003 Haganes Brage Skare Luster IL Mosjon Bedrift:Sportsbui AS
98 1962 Hammersland Henry Gloppen FIL M 55-59
99 1969 Hansen Hildegunn Øygard Il Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Omsorgsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
100 1967 Hansen Hallgeir Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Skule
101 2006 Hansen Nora B Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Skule
102 1971 Hansen Heidi B Bjørn Familie Bedrift:Spar Gaupne
103 2003 Hansen Håkon B Bjørn Familie Skule:Gaupne Ungdomskule
104 1991 Hansen Marte Bergum IL Bjørn Mosjon
105 1981 Hansen Kine M. Team FjellStein Mosjon
106 1943 Hanstveit Birger Normann Mjøsdalen Il M 75-79
107 2004 Hanstveit Anna Mjøsdalen IL D 15-17
108 2004 Hanstveit Emma Mjøsdalen IL D 15-17
109 2009 Hanstveit Linda Nn Mosjon under 22
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
110 1977 Harbakk Ellen Terese Vik Il D 40-44 Bedrift:Tobil
111 1970 Harberg Svein Inge . Mosjon
112 1972 Harberg Frank IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
113 2009 Harberg Emiilie Il Bjørn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo Oppv.
114 1955 Hatlevoll Hallgeir Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
115 1987 Hatlevoll Kim Henrik Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
116 1964 Hatlevoll Svein LMI Mosjon Bedrift:LMI
117 1986 Hatlevoll Runar Ornes M 23-34 Skule:Hafslo Barne Og Ungdomsskule
118 1981 Hauge Geir IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
119 1968 Hauge Anette IL Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
120 2009 Hauge Didrik Nn Mosjon under 22 Skule:Skjolden Oppvekstsenter
121 1951 Haugen Kåre R. Monkehåjen GT Mosjon
122 1973 Haugen Monica Hafslo Il. Familie Bedrift:Solvorn Oppvekstsenter
123 1957 Haugen Gerd Wesrby Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
124 1978 Haugen Irene Hafslo Idrettslag Mosjon
125 2007 Haugen Susanne Partenyi Solvorn Mosjon under 22 Skule:Solvorn Oppvekstsenter
126 1970 Haugen Mette Partenyi Solvorn Mosjon Bedrift:Omsorgssenter Gaupne
127 1992 Haugen Geir Olav IL Bjørn M 23-34
128 1972 Haugen Jan Sølve Luster Telemark Familie Bedrift:Norconsult
129 1971 Haugen Tanja Fiskaa Luster Telemark Familie Bedrift:Statkraft
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
130 2000 Haugen Andrea Fiskaa Luster Telemark Familie Bedrift:Coop Prix
131 2006 Haugen Sverre Fiskaa IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule 7 Kl
132 1947 Haugen Sigfred Hafslo IL Mosjon
133 2006 Haugen Ruud Christina Hafslo Il. Familie Skule:Solvorn Oppvekstsenter
134 2008 Haugen Ruud Linnea Hafslo Il. Familie Skule:Solvorn Oppvekstsenter
135 2011 Haugen Ruud Victoria Hafslo Il. Familie Skule:Solvorn Oppvekstsenter
136 1983 Havellen Tommy Hestnes Motbakkalag M 35-39
137 1982 Heggelund Kristin Nittedal D 35-39
138 1980 Helgheim Merete Førde IL D 35-39
139 2006 Heltne Alexander Sognes Luster IL Mosjon under 22 Skule:Luster Oppvekstsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
140 2009 Herfindal Sondre Nn Mosjon under 22 Bedrift:Luster Trening
141 1983 Hisdal Erling IK Tjalve M 35-39
142 1967 Hjelmeland May-Hilde Hafslo IL Mosjon
143 1968 Hoel Oddmund IL Bjørn Mosjon
144 2006 Hoel Øyvind Nn Mosjon under 22 Skule:Jostedal Oppvekstsenter
145 1983 Hoff Sindre Viksdalen M 35-39
146 1983 Hofstad Stein Helge IL Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Omsorgssenter
147 1991 Holmedal Ingebjørg Livsnytarane Mosjon
148 1980 Hop Andreas Fristad IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Sparebank
149 2010 Hop Malin Fristad IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule, 3. Klasse
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
150 1972 Hove John Ronny VIK IL / TOBIL M 45-49
151 1983 Hove Ingunn Førde IL D 35-39
152 2005 Hovland Kristina IL Bjørn Familie
153 1968 Hovland Kjetil IL Bjørn Familie Bedrift:Digital Etikett
154 2008 Hovland Selma IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule, 5.kl.
155 2001 Hovland Herman IL Bjørn Familie
156 1951 Hundere Anders Lærdal M 65-69
157 1966 Hunshamar Edin IL Bjørn Mosjon
158 1999 Hunshamar Even IL Bjørn Mosjon
159 1955 Hunshamar Lars Magne Nn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
160 2004 Hurthi Elisabeth Bjørn Familie Skule:Luster Ungdomskule
161 2007 Hurthi Liv Signe Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
162 2010 Hurthi Ingrid Johanne Urnesfam Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
163 2013 Hurthi Kine Sofie IL Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppv.
164 1966 Huseby Bård Tastaturlaget - Vestlandsforsking M 50-54
165 1945 Huus Reidar G Florø Turn &Idrettsforeining M 70-74
166 1982 Høistad Linda Tuften Nn Mosjon
167 1975 Høistad Vegard Nn Mosjon
168 2013 Høistad Ea Sofier Tuften Nn Mosjon under 22
169 1971 Hønsi Kåre IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
170 1963 Høyheim Aud Jorunn Roede AS Familie Bedrift:Roede AS
171 1982 Høyheim Odd-Geir L. LMI Mosjon Bedrift:LMI
172 2010 Høyheim Sivert Kvam IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Barneskule
173 2005 Høyheim Filip Nn Mosjon under 22 Skule:Luster Ungd. Skule
174 1992 Jensen Mathias - Mosjon Bedrift:NTP
175 1990 Johnsen Henry Alexander Scandic Norge Mosjon
176 1961 Josvanger Johannes IL Bjørn Mosjon
177 1998 Kalhagen Knut IL Bjørn Mosjon under 22 Bedrift:Statkraft
178 1988 Kalhagen Lars Nn Mosjon
179 1978 Kalhagen Kenneth Røde Kors Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
180 1981 Kalstad Bjørn IL Bjørn Mosjon
181 2009 Kalstad Jakob IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
182 1971 Karoliussen Judith IL Bjørn Mosjon Bedrift:Sportsbui AS
183 2005 Karoliussen Elisa IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Luster Ungdomsskule, 8B
184 1958 Karoliussen Asle IL Bjørn Mosjon
185 2004 Kauppi Norheim Sedrik Hafslo IL M 15-17
186 2008 Kauppi Norheim Kaspian Hafslo IL Mosjon under 22
187 1978 Kjos Asbjørn Hestnes Motbakkelag M 40-44
188 1995 Kjærvik Lars Jørgen IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
189 1984 Kjærvik Knut IL Bjørn M 35-39
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
190 1959 Kjærvik Mai Karin IL Bjørn Mosjon
191 2002 Klakegg Håvard Jølster IL M 15-17
192 1965 Kleiven Axel Sogndal IL Mosjon Bedrift:Statkraft
193 1972 Kroken Magnar IL Bjørn M 45-49 Bedrift:Statkraft
194 2007 Kroken Erlend Tandle Il Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
195 2005 Kroken Vegard Tandle Il Bjørn Mosjon under 22 Skule:Luster Ungdomsskule
196 1976 Kroken Berit Tandle Il Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune
197 1970 Krokene Tove Øygard Florø Fotball Mosjon
198 2005 Krokene Kari Sofie Øygard Florø Mosjon under 22
199 2007 Kvalen Ingrid Johanne Hafslo IL Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne Og Ungd.skule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
200 1976 Kvalen Tone Helen Røde Kors Mosjon
201 1944 Kvalsvik Hans Bjørn Ft&If M 75-79
202 1971 Kvalsvik Tormod IL Bjørn Mosjon
203 2009 Kvalsøren Noah IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule, 4.klasse
204 2009 Kvalsøren Christoffer IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule, 4.klasse
205 1973 Kvalsøren Magne IL Bjørn M 45-49 Bedrift:MK IT AS
206 1965 Kvalsøren Kai IL Bjørn M 50-54 Bedrift:NTP
207 2006 Kvalsøren Malene Nn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
208 1962 Kvam Annbjørg Luster Mosjon
209 1973 Kvam Tom Idar IL Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
210 2006 Kvam Stig Nn Mosjon under 22 Skule:Jostedal Oppvekstsenter
211 1998 Kvam Julia Nn Mosjon under 22
212 1980 Kvåle Daniel Team Intersport Sogndal M 35-39
213 1971 Lad Berit Il Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
214 1979 Larsen Mathilde Buch IL Bjørn Familie Bedrift:Sogndal Fhs
215 2012 Larsen Lærke Buch IL Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo 1 Kl
216 2010 Larsen Birk Buch IL Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo 3 Kl
217 1983 Lauritzen Åge Motbakkketråkk Mosjon
218 1967 Lefdal Oddmund IL Bjørn Mosjon
219 1996 Lefdal Bertine Thorsnes IL Bjørn D 23-34 Bedrift:Sportsbui
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
220 1968 Lefdal Gunn Beate IL Bjørn Mosjon
221 2007 Lefdal Josefine IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
222 1954 Leirdal Edvard IL Bjørn Mosjon
223 1956 Leirdal Arne IL Bjørn M 60-64
224 2010 Leirdal Thale Hatlevoll IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
225 1949 Lerum Arne Ingjald Sauradnkameratadn M 70-74 Bedrift:Luster Kommune
226 1972 Lie Ina IL Bjørn Mosjon Bedrift:SPAR
227 1969 Liland Hanne Varegg/Fjellgeitene D 50-54
228 1980 Lindgren Siv IL Bjørn Familie Bedrift:NTP
229 1980 Lislerud Tone Er Ikke I Noe Idrettslag Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
230 1989 Listou Heidi Luster IL Familie
231 2010 Listou Martin IL Bjørn Familie Skule:Luster Oppvekstsenter 3.kl
232 2012 Listou Thea Luster IL Familie Skule:Luster Oppvekstsenter 1 Kl
233 1969 Lomheim Wenche Borlaug Hafslo Idrettslag Mosjon Bedrift:Brødrene Lomheim AS
234 2007 Lomheim Hege Hafslo Idrettslag Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne Og Ungdomsskule
235 1953 Lomheim Jon Ove Norconsult BIL Mosjon Bedrift:Norconsult Sogndal
236 1981 Lomheim Gøril Holen Norconsult Mosjon Bedrift:Norconsult
237 1968 Lomheim Per Ivar Røde Kors Mosjon
238 1988 Løchen Morten Andreas KRIK O2, Avd. Hemsedal M 23-34
239 1974 Mallesvik Vidar Jølster M 45-49
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
240 1980 Melheim Turid IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Oppvekstsenter
241 1948 Melheim Kjell IL Bjørn Mosjon
242 1951 Melheim Astrid IL Bjørn Mosjon
243 1973 Melheim Ronny IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
244 1974 Melheim Marit Kristin Eide IL Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Omsorgsenter
245 1982 Melheim Ragnhild IL Bjørn Mosjon Bedrift:Sognekraft
246 2012 Melheim Astrid IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
247 1979 Melheim Kjetil IL Bjørn Mosjon
248 1979 Melvær Erling Florø Mosjon
249 1993 Meløy Jakob NTNUI M 23-34
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
250 1964 Meløy Ole-Hermann Hafslo IL Mosjon
251 1987 Meyer Linn HVL Mosjon
252 1967 Midtkandal Trond Sandane Sykkelklubb M 50-54
253 1970 Midtun Ann-Kristin Sprekis D 45-49
254 1972 Mjanger Siv Laila Kringlebotn Mosjon
255 2008 Mjanger Andrea Kringlebotn Mosjon under 22
256 1968 Mo Harald Sauradnkameratane M 50-54
257 1989 Moberg Karen Richardsen Tastaturlaget D 23-34 Bedrift:Vestlandsforsking
258 1982 Moe Sølve Hafslo Innebandy M 35-39
259 1995 Moe John Arve The Toffees M 23-34
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
260 1943 Moe Olav E. Bjørn Mosjon
261 1978 Moe Inger Ingen D 40-44
262 2013 Moe Kaia Beate Hafslo IL Mosjon under 22
263 1967 Moen Marianne IL Bjørn Familie Bedrift:Statkraft
264 1971 Moen Thorvald Røneid Bjørn Mosjon Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
265 1974 Moen Arne IL Bjørn Mosjon Bedrift:Norconsult
266 1968 Molland Per Tore IL Bjørn Familie Bedrift:Presis Vegdrift
267 2008 MOLLAND Tage IL Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
268 1973 MOLLAND Maria IL Bjørn Familie Bedrift:Indre Hafslo Oppvekstsenter
269 2005 Molland Thea IL Bjørn Familie Skule:Luster Ungdomsskule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
270 1958 Molland Tove Bjørn Mosjon Bedrift:LH Gaupne
271 1969 Molland Anders IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
272 1951 Molland Per Jarle IL Bjørn Mosjon
273 1983 Monssen Ketil BFG Bergen Løpeklubb Mosjon
274 1988 Montoya Juan Pablo - Mosjon Bedrift:NTP
275 1964 Mundal Kjell Erling Fjærland IL M 55-59
276 1971 Myhre Ingvild Brekke Nn Mosjon
277 1961 Myklemyr Jonny LMI Mosjon Bedrift:LMI
278 1990 Myklemyr Øystein Nn Mosjon
279 1987 Mølmesdal Tor Mølmesdal Motbakke M 23-34
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
280 1958 Mølmesdal Turid Livsnytarane Mosjon
281 1992 Mølmesdal Flaten Oda Livsnytar Mosjon
282 1958 Navarro Joep Luster Røde Kors Mosjon
283 1986 Nes Hallgeir IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
284 2013 Nes Hans Erik Hafslo IL Mosjon under 22
285 2009 Nes Johannes Olai Hafslo IL Mosjon under 22
286 2005 Nes Håvard Hafslo IL Mosjon under 22
287 2003 Nes Markus Hafslo IL Mosjon under 22
288 1975 Nes Karita Hafslo IL Mosjon under 22
289 1977 Nes Hans Harald Hafslo IL Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
290 1977 Nesheim Roger IL Bjørn Familie
291 1971 Nesheim Richard IL Bjørn Familie
292 1988 Ness Helge Sogndal Mosjon
293 1984 Nikolaisen Dan-Robin Midthun TeamFjellstein Mosjon
294 1956 Nilsen Magnar Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre Mosjon
295 2007 Norman Mats Røneid Bjørn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
296 1970 Nornes Oddny Luster IL Mosjon
297 1985 Nygaard Martine Olimb Ingen Mosjon
298 1947 Nystuen Liv Helen Idrettslaget Bjørn Mosjon
299 1970 Nystuen Trine - Mosjon Bedrift:NTP
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
300 1945 Nystuen Jan Arne IL Bjørn Mosjon
301 1959 Næss Hans Marifjøra Vel Mosjon
302 1978 Olsen Roy Forthun Årdal Gym M 40-44
303 2005 Olsen Karina Mei I.l Bjørn Mosjon under 22 Skule:LUS
304 1970 Olsen Ragnhild Borge Nn Mosjon
305 1956 Oma Nils IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
306 1976 Otterhjell Ola Asbjørn LMI Mosjon Bedrift:LMI
307 1984 Otterhjell Elen Kristine Bjørn Familie Bedrift:Ecura Bo Og Habilitering
308 2009 Otterhjell Erik Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
309 2006 Otterhjell Oda Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
310 2012 Otterhjell Hanna Bjørn Familie Bedrift:Gaupne Skule
311 1965 Ovrid Jarle Røde Kors Mosjon
312 1994 Pollen Roger Spenst Førde/Arnes Frisørhjørne M 23-34
313 1955 Prozenko Tommas Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre Mosjon
314 1956 Rauboti Jarle IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
315 1975 Refsdal Gunvor Vik Il D 40-44
316 2002 Reite-Bjellaas Magnus Jølster IL M 15-17
317 1952 Rinde Kårhild Melheim Vik Mosjon
318 1961 Romstad Svein Kaupanger IL Mosjon
319 1980 Ruud Svein Arve Hafslo Il. Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
320 1969 Røhme Linda Øvregard IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune, Gaupne Skule
321 2005 Røhme Trym Øvregard IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Luster Ungdomsskule, 8B
322 1994 Røhme Thea Øvregard IL Bjørn Familie
323 1965 Røhme John Olaf IL Bjørn Familie
324 1999 Røhme Kaia Øvregard IL Bjørn Familie
325 1965 Røhme John Olaf IL Bjørn Familie Bedrift:Luster Kommune
326 1996 Røhme Ane Øvregard IL Bjørn Mosjon
327 1968 Røneid Arve Il Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
328 1967 Røneid Jan-Erik Hafslo IL M 50-54
329 1957 Røneid Eivind I.L.Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
330 1960 Røneid Bjørn IL Bjørn Mosjon Bedrift:Sportsbui AS
331 1996 Røssevold Janni Nn D 23-34
332 1988 Sandberg Tore LMI Mosjon Bedrift:LMI
333 1986 Sande Frido Karoline Nn D 23-34
334 1981 Sandvik Marius Gursken IL M 35-39
335 1970 Sandvik Henriette IL Bjørn Mosjon
336 1956 Schmidt Britt K Bjørn IL Mosjon Skule:Luster Oppvekstsenter
337 1954 Schmidt Steinar IL Bjørn Mosjon
338 1985 Selseng Per Sigve Sogndal IL M 23-34
339 1962 Sie Ole Jonny Nn Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
340 2003 Sie Erlend Nn Familie Skule:Luster Ungd.skule
341 2005 Sie Jan Arne Nn Familie Skule:Luster Ungdomsskule
342 2006 Sie Oddvar Nn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
343 1969 Sie Gunnar Nn Mosjon
344 1979 Sjøthun Monica Hafslo Idrettslag Mosjon
345 1964 Skarpen Anne May IL Bjørn Mosjon
346 1971 Skeide Kjell Håvard Luster Sparebank Mosjon
347 1962 Skinstad Terje IF Sturla M 55-59
348 1998 Skintveit Miriam Høyheim IL Bjørn Familie
349 1999 Skintveit David Høyheim IL Bjørn Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
350 2002 Skjerdal Martin Balestrand IL M 15-17 Skule:Sygna
351 1974 Skjerdal Erik IL Bjørn M 45-49
352 2007 Skjerdal Eirill IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
353 1976 Skjerdal Berit IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune
354 1968 Skjerdal Tone Nn Mosjon
355 1975 Skjerven Anders Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
356 2003 Skjerven Martine IL Hafslo Mosjon under 22 Skule:Hafslo
357 1979 Skorve Jori Nn Mosjon Bedrift:Luster Trening
358 1995 Skrede Magnus Pwc M 23-34
359 1984 Skulstad Siv - Mosjon Bedrift:NTP
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
360 1967 Slinde Svein Ove IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
361 2007 Solheim Nikolai Hafslo IL Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne Og Ungd.skule
362 1975 Solheim Nils Petter Hafslo IL Mosjon Bedrift:Fjord 1
363 1969 Solstad Elin IL Bjørn Mosjon
364 1968 Solvi Grete Marie Skårhaug HIL Mosjon
365 2002 Solvi Johanna Skårhaug HIL Mosjon under 22
366 1980 Sperle Ann Kristin IL Bjørn Mosjon
367 1959 Stangeland Alf Rune Nn Mosjon
368 1957 Stavø Norunn Florø Tif D 60-64
369 1976 Stavø Erik Sogndal IL M 40-44
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
370 1968 Stegegjerdet Kjell Arne LMI Mosjon Bedrift:LMI
371 2009 Stegegjerdet Aksel Elias IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
372 2007 Stegegjerdet Lena K. IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
373 1995 Steig Geir Luster Il M 23-34
374 2000 Stenehjem Sigurd IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
375 1992 Stenevik Hanna Nn D 23-34
376 1989 Støfring Åse Jølster IL D 23-34
377 1965 Stølen Arne Røde Kors Mosjon
378 1948 Sundby Trond Balestrad Idrettslag M 70-74
379 1990 Sunde Oskar Idrett Uten Alkohol, Avd. Hemsedal M 23-34
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
380 1972 Sundsøy Laila Kaupanger Mosjon
381 2007 Supphellen Ida Susanne Fjærland Mosjon under 22
382 1975 Supphellen Marianne Fjærland Mosjon
383 1973 Svalheim Stig Gloppen Friidrettslag M 45-49
384 1952 Sviggum Aud Betsy IL Fanaråk Mosjon
385 1988 Sviggum Kristin Bjørn Mosjon Bedrift:Norconsult
386 2003 Sviggum Eskil G. Sogndal IL Mosjon under 22 Skule:Kvåle Skule
387 1953 Sviggum Tore Ingar ILBjørn Mosjon
388 1959 Sviggum Gunn ILBjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
389 1957 Sviggum Audun ILBjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
390 1980 Sviggum Gry Anita IL Bjørn Mosjon
391 1965 Svåi Jan Magne IL Bjørn Mosjon Bedrift:Rådhuset
392 1986 Sæle Manas Alexander Nordhordland Turlag Mosjon
393 1994 Sæterdalen Terje K. LMI Mosjon Bedrift:LMI
394 1963 Søderberg Kjersti Nn Mosjon
395 2004 Sønnesyn Oda IL Bjørn D 15-17 Skule:Luster Ungdomsskule
396 1972 Sønnesyn Tore IL Bjørn Familie Bedrift:Statkraft Energi AS
397 1976 Sønnesyn Christin IL Bjørn Familie
398 2006 Sønnesyn Gard IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
399 1967 Søreide Inger Marie Nn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
400 1962 Sørgård Ole Raudeberg Mosjon
401 1972 Tandle Nina Leivdal Sogndal Idrettslag Mosjon Bedrift:Høgskulen På Vestlandet
402 2004 Teigen Lars Sogndal Il M 15-17
403 1986 Teigen Hanne IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Sparebank
404 1963 Teigen Aud IL Bjørn Mosjon Bedrift:Fuhr Bygg
405 1998 Teigen Erlend Nn Mosjon
406 1970 Teigen Knut Åge IL Bjørn Familie
407 2010 Teigen Trygve IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
408 1972 Teigen Terje Nn Mosjon
409 2007 Teigen Noah Nn Mosjon under 22
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
410 2010 Teigen Leo Nn Mosjon under 22
411 1959 Terum Olav Aurland IL M 60-64
412 1951 Thomassen Atle Kaare Bjørn IL Mosjon Skule:Luster Undommsskole
413 1974 Thomassen Tone IL Bjørn Familie
414 1973 Tjønneland Jann Olav Viksdalen IL M 45-49
415 1978 Torgersrud Per-Christian Lysaker Team Sportsmanden M 40-44
416 1972 Tuften Lasse IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
417 1953 Urnes Torodd Urnesfam Familie
418 1955 Urnes Kjellaug Urnesfam Familie
419 2009 Urnes Sverre Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekst
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
420 2011 Urnes Jenny Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekst
421 2004 Urnes Tobias Fanaråk Familie Skule:Luster Ungdomsskule
422 2007 Urnes Einar Fanaråk Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
423 2007 Urnes Jonas Fanaråk Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
424 2012 Urnes Anne Margrethe Fanaråk Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
425 1982 Vie Tina Løkke Gloppen Friidrettslag D 35-39
426 1981 Vikheim Ole Kristian Sogndal IL Mosjon
427 1961 Vinda John Oddvard IL Bjørn Mosjon
428 1980 Wagner Anja Luster IL Mosjon Bedrift:SPAR
429 1973 Walaker Per Ove IL Fanaråk M 45-49 Bedrift:Luster Energiverk
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
430 1991 Wangensteen Maren Høre Ryfoss IL D 23-34
431 2012 Wilson Teodor Gjerde Nn Mosjon under 22
432 1989 Winge Eirik Hesjevoll IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
433 1975 Ås Ragnhild IL Bjørn Familie
434 1961 Ødegård Gun-Mari IL Bjørn Mosjon
435 1968 Ødegård Geir Luster IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
436 1996 Ødegård Bjørk Tor Einar IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
437 1979 Ølnes Jan Røde Kors Sanitet Mosjon
438 2000 Øvrebø Lars Gaular M 18-19
439 1946 Øvregard Odd IL Jotun Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
440 1948 Øvregard Tove IL Jotun Mosjon
441 1994 Øvreås Jon Rebni IL Fanaråk Mosjon Bedrift:Luster Energiverk
442 1951 Øyen Berit IL Bjørn Familie
443 1951 Øyen Arne IL Bjørn Familie