Påmelde 2011  Påmelde 2012  Påmelde 2013  Påmelde 2014  Påmelde 2015  Påmelde 2016  Påmelde 2017  Påmelde 2018  Påmelde 2019  
Klikk på dei ulike overskriftene for å endre på sorteringa.
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
1 1958 Aarvoll Jarle Skarpino Mosjon
2 1973 Albretsen Jorunn Aa - Mosjon
3 1984 Alme Geir Sveinung IL Bjørn Mosjon
4 1986 Andersen Casper SIL M 23-34 Bedrift:Norconsult AS
5 1994 Andersen Emilie Westli Løten O-lag D 23-34
6 1996 Andersen Evine Westli Løten O-lag D 20-22
7 1952 Arnesen Stein Harald Varegg Fleridrett Mosjon
8 1974 Aske Sverre Nesdal Fjellhug Vereide M 40-44
9 1974 Aspelund Kjetil Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
10 1971 Asperheim Hilde Sogn CK/Sprekis D 45-49
11 2003 Bakke Magnus Skeide Eid IL M 15-17
12 1996 Bakke Andrea Skeide Eid IL D 20-22
13 1998 Bakke Elise Skeide Eid IL D 20-22
14 2003 Barsnes Selina Asperheim IL Jotun D 15-17
15 1967 Barsnes Roger Hydro Årdal BIL M 50-54
16 1970 Bergset Magnar IL Bjørn Mosjon
17 1971 Bergset Britt IL Bjørn Mosjon
18 2001 Bergset Jørgen IL Bjørn Mosjon under 22
19 1955 Bergseth Magne NN Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
20 1966 Bergseth Wenche - Mosjon Bedrift:Spar
21 2009 Bergum Oliver IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
22 2010 Bergum Tindra IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
23 1990 Bergum Frode Nordbohus Sogn AS Mosjon Bedrift:Nordbohus Sogn AS
24 1962 Bergum Rigmor Mosjon Konnerud Mosjon
25 1996 Bjørk Tor Einar IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
26 1973 Bjørnestad Bente - Familie
27 1966 Bjørnestad Anne Lise - Mosjon Bedrift:Vik Kommune
28 2003 Blikken Oda ÅTIL Mosjon under 22
29 2008 Blikken Jo ÅTIL Mosjon under 22
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
30 1971 Bolstad Jan Øyvind IL FANARÅK M 45-49 Bedrift:LMI
31 2011 Bolstad Øystein IL Fanaråk Mosjon under 22 Skule:Skjolden Oppvekstsenter
32 1978 Bolstad Anne Marie - Familie
33 2008 Bolstad Tiril - Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
34 2008 Bolstad Maiken - Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
35 1980 Bondevik Beate Sogndal IL Familie
36 1967 Bongom Bjørn Harald Varegg/Fjellgeitene M 50-54
37 1963 Bratvold John Kaupanger IL Mosjon Bedrift:Nordconsult
38 1951 Brekken Hjørdis Berge Solvorn Mosjon
39 1990 Bride Liga Hafslo IL Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
40 1964 Brudevoll Arvid Vik Il M 50-54
41 2000 Bruflat Frida Moen IL Bjørn Familie Bedrift:Spar
42 2004 Bruflat Fredrik Moen IL Bjørn Familie Skule:Luster Ungdomsskule 8A
43 1962 Bruflat Kåre Arvid IL Bjørn Familie
44 1977 Buer MayBritt Gular D 40-44
45 1967 Bukve John Ingar IL Bjørn Mosjon
46 1955 Bukve Gunn Wenche Luster Kommune Mosjon
47 1978 Bukve Mona IL Fanaråk Mosjon Bedrift:Luster Ungdomsskule
48 1942 Bukve Sverre IL Fanaråk Mosjon
49 1948 Bukve Marta Marie IL Fanaråk Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
50 1975 Bukve Kari Ingeborg Luster IL Familie Bedrift:Luster Kommune
51 2002 Bukve Kolbein Eide Luster IL Familie Skule:Luster Ungdomsskule
52 2007 Bukve Bendik Eide Luster IL Familie Skule:Luster Oppvekstsenter
53 2008 Bukve Marthea Eide Luster IL Familie Skule:Luster Oppvekstsenter
54 1966 Buvik Ann-Kristin LMI Mosjon Bedrift:LMI
55 1959 Egil - Familie
56 1974 Bøen Sonja IL Bjørn/Luster Treningssenter D 40-44
57 1984 Bøtun Julie Stavanger Friidrett Spirit D 23-34
58 1991 Bøyum Vegar Wathne Syril M 23-34
59 1961 Dalheim Anne-Bjørg - Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
60 1972 Damman Suzette Mattilsynet Mosjon
61 1985 Dugstad Jenny Voss Mosjon
62 1987 Dugstad Jorunn Ørnar Familie
63 1960 Dugstad Merete Ørnar Familie
64 1983 Dyrdal Tom Hafslo IL Mosjon Bedrift:NTP
65 1978 Døsen Line IL Bjørn Familie Bedrift:Fylkesmannen
66 2008 Døsen Nicolai IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
67 1978 Døsen Rune IL Bjørn Familie Bedrift:Frydenbø
68 1968 Eide Trond Helge Luster IL Familie Bedrift:Luster Kommune
69 1970 Eikum Ole Schanke IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
70 1946 Eikum Tang Bjørg - Familie
71 1991 Elvehøy Elise Sogndal Orientering D 23-34
72 1977 Endresen Liv - Familie
73 2008 Endresen Mari - Familie Skule:Gaupne Skule
74 1970 Engen Espen IL Bjørn Mosjon
75 1992 Erdal Ole Martin Førde IL M 23-34
76 1978 Erichen Ingunn Familie
77 2007 Erichen Vemund IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
78 1993 Evjestad Hallvard Sørheim Il Bjørn M 23-34
79 1954 Evjestad Jon IL Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
80 1968 Falkgjerdet Anne Iren IL Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Barnehage
81 1962 Feten Magnhild Luster IL Mosjon Bedrift:Luster Sparebank
82 1984 Fjøsne Dag Otto LMI Mosjon Bedrift:LMI
83 1989 Fjøsne Karen IL Fanaråk Mosjon
84 1955 Fjøsne Jostein - Mosjon
85 1982 Fjøsne Vidar Dalen Ultra M 35-39
86 1959 Flaten Ingeborg IL Bjørn Mosjon
87 1992 Flaten Oda Mølmesdal Ut På Tur Alltid Sur Mosjon
88 1991 Flikki Stine Mari - Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
89 1986 Fluge Daniel Jølster M 23-34
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
90 1955 Formo Elisabeth ÅTIL Mosjon
91 1992 Fortun Heidi Walaker - Mosjon
92 1965 Fosse Vidar Vik IL M 50-54
93 1966 Fossen Stein Jarle IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
94 1969 Fossnes Geir Nordbohus Sogn AS Mosjon Bedrift:Nordbohus Sogn AS
95 1965 Fossøy Anne Perlaug Hafslo Il Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
96 1977 Fossøy Geir Inge IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Ungdomsskule
97 1950 Fossøy Arild - Mosjon
98 1981 Fuglesteg Håvard IL Fanaråk M 35-39
99 1963 Fuhr Gulleik IL Bjørn Mosjon Bedrift:Fuhr Bygg AS
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
100 1986 Fuhr Ole Jakob Fuhr Bygg Mosjon Bedrift:Fuhr Bygg
101 1983 Fuhr Hege Bjørn Mosjon
102 1973 GANGDAL ELISABETH IL Bjørn Mosjon Bedrift:Avery Dennison NTP
103 1959 Gjerde Arnfinn LMI Mosjon Bedrift:LMI
104 1987 Gjerde Ann-Kristin - Familie
105 2010 Gladsø Jonas Sogndal Familie
106 2004 Gladsø Lars Sogndal IL Familie
107 1972 Gladsø John Sogndal Familie
108 1973 Goldmann Linda - Mosjon
109 1982 Grehl Mathias - M 35-39
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
110 1955 Grinda Linda G Syril Familie
111 1950 Grinde Knut Syril Familie
112 1987 Grinde Kari Sogndal IL D 23-34
113 1974 Grindhaug Bjørn Arild LuR M 40-44
114 1963 Grut Torunn Syril D 55-59
115 1968 Guddal Kjetil Magnar Mesta As Mosjon
116 1970 Gulbrandsen Terje BDO Innlandet M 45-49
117 1971 Gunnestad Frank Egil LMI Mosjon Bedrift:LMI
118 1978 Gunnestad Evelyn Bukve IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Sparebank
119 2007 Gunnestad Stina Bukve - Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule 5.kl
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
120 1970 Gurvin Per Eivind Flrde IL M 45-49
121 1995 Hagen Linda - Mosjon
122 1972 Hamle Liv Norunn Sogndal Familie
123 1958 Hamrum Jo Ketil Hafslo Mosjon
124 1969 Hansen Hildegunn Øygard Il Bjørn Mosjon
125 1991 Hansen Marte Bergum Bjørn Mosjon
126 2003 Hansen Håkon Bergum IL Bjørn Familie Skule:Luster Ungd.skule
127 2006 Hansen Nora Bergum IL. Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppv.senter
128 1971 Hansen Heidi Bergum IL. Bjørn Familie Bedrift:Spar Gaupne
129 1967 Hansen Hallgeir IL. Bjørn Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
130 1977 Harbakk Ellen Vik IL D 40-44
131 1970 Harberg Svein Inge IL Bjørn Mosjon
132 1972 Harberg Frank IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
133 1983 Hatlevoll Jon Arve Barsnes IL M 35-39
134 1986 Hatlevoll Runar Ornes IL M 23-34
135 1964 Hatlevoll Svein LMI Mosjon Bedrift:LMI
136 1955 Hatlevoll Hallgeir Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
137 1981 Hauge Geir IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
138 1968 Hauge Anette - D 50-54
139 1985 Haugen Bjarte Eiendomsmegler Vest M 23-34
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
140 1988 Haugen Siri Bente Norconsult AS Mosjon Bedrift:Norconsult AS
141 1951 Haugen Kåre Reidar Hornindal IL Mosjon
142 1957 Haugen Gerd Westby Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
143 1972 Haugen Jan Sølve Luster Telemark Familie Bedrift:Norconsult
144 2006 Haugen Sverre Fiskaa Luster Telemark Familie Skule:Gaupne Skule
145 1971 Haugen Tanja Fiskaa Luster Telemark Familie Bedrift:Statkraft
146 1973 Haugen Monica - Familie
147 1947 Haugen Sigfred - Familie
148 2007 Haugen Susanne - Mosjon under 22 Skule:Solvorn Oppv.
149 1955 Haugen Ole Arne - Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
150 1992 Haugen Gair Olav IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Sparebank
151 2000 Haugen Andrea LusterTelemark D 18-19 Bedrift:Statkraft
152 1983 Havellen Tommy Hestnes Motbakkalag M 35-39
153 2008 Havellen Sebastian Hafslo IL Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne- Og Ungdomsskule, 4.kl.
154 2001 Heggestad Marthe Moen Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon under 22
155 1989 Hegnar Frøydis - D 23-34
156 1980 Helgheim Merete Gloppen Friidrettslag D 35-39
157 1967 Hellen Hildegunn - Mosjon
158 2005 Hellesøe Eskil Hafslo IL Familie Skule:Solvorn Skule
159 2007 Hellesøe Niklas Hafslo IL Familie Skule:Solvorn Skule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
160 1962 Hellesøe Hans Olav Hafslo IL Familie Bedrift:Statens Vegvesen
161 1961 Hesjevoll Gunn Jorunn Bjørn Mosjon Bedrift:Gaupne Bhg
162 1988 Hestetun Marita IL Jotun D 23-34
163 1985 Hildenes Linda - D 23-34
164 2002 Hillestad Stina Hafslo IL D 15-17 Skule:Hafslo Barne- Og Ungdomsskule
165 1967 Hjelmeland May-Hilde Hafslo Mosjon Bedrift:Avery Dennison NTP
166 1989 Hjorthaug Mona Lisa Luster IL Mosjon
167 1982 Hofslundsengen Styrk Hafslo IL M 35-39
168 1944 Hofstad Harald Verdal Friidrettsklubb Mosjon
169 1972 Hofstad Bjørnar - Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
170 2004 Holen Silje IL Bjørn Mosjon under 22
171 2000 Hov Eskil Kaupanger IL M 18-19
172 1983 Hove Ingunn Førde IL D 35-39
173 1968 Hovland Kjetil IL Bjørn Mosjon
174 2001 Hovland Herman IL Bjørn Mosjon
175 2005 Hovland Kristina IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
176 2008 Hovland Selma IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
177 1995 Hovland Eirik Årdalstangen IL M 23-34
178 1951 Hundere Anders Inge Lærdal IL M 65-69
179 1966 Hunshamar Edin Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
180 1999 Hunshamar Even IL Bjørn Mosjon under 22 Bedrift:Josvanger Elektro
181 1955 Hunshamar Lars Magne IL Bjørn Mosjon
182 2007 Hurthi Liv Signe Fam Urnes Familie
183 2010 Hurthi Ingrid Johanne Fam Urnes Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
184 2002 Hurthi Jonatan Vårliv 4H M 15-17 Skule:Luster Ungdomsskule
185 1979 Hurthi Marit Sofie IL Bjørn Mosjon
186 1945 Huus Reidar G. FT&IF M 70-74
187 1971 Hønsi Kåre IL Bjørn Mosjon Bedrift:Statkraft
188 1985 Høvik Ingrid Mosjon Bedrift:NORCONSULT AS
189 1963 Høyheim Aud Jorunn Grete Roede Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
190 1982 Høyheim Odd-Geir Listou LMI Mosjon Bedrift:LMI
191 1952 Høyheim Øystein Luster IL Mosjon
192 2010 Høyheim Sivert Kvam - Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
193 1977 Iversen Andreas ABB M 40-44
194 1968 Jevnaker Anne G IL Jotun Mosjon
195 1963 Johansen Odd-Sverre Syril Mosjon
196 1998 Johansen Hans SYRIL M 20-22
197 1960 Juliebø Jan Ove ørsta Il M 55-59
198 1978 Kalhagen Kenneth Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon
199 1967 Kalstad Marianne - Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
200 2006 Kalstad Andreas IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule 6. Kl
201 1979 Karlsen Kristian Losnegard Sogn Espresso M 35-39
202 1971 Karoliussen Judith IL Bjørn Mosjon Bedrift:Sportsbui AS
203 2005 Karoliussen Elisa - Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule 7. Kl
204 1955 Kjos Øygunn IL Bjørn Mosjon
205 1955 Kjos Johannes - Mosjon
206 1984 Kjærvik Knut Sogn CK M 23-34
207 1986 Kjærvik Anne Britt Bjørn Mosjon Bedrift:NTP
208 1965 Kleiven Axel Sogndal IL Mosjon Bedrift:Statkraft
209 1967 Kristiansen Idar Arne Rosenborg BK Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
210 2007 Kroken Erlend Tandle IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule 5.kl.
211 2005 Kroken Vegard Tandle IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule 7.kl.
212 1976 Kroken Berit Tandle IL Bjørn Familie Bedrift:Luster Kommune
213 1972 Kroken Magnar IL Bjørn Familie Bedrift:Statkraft
214 1960 Kuld Arinbjørn LMI Mosjon Bedrift:LMI
215 2007 Kvalen Ingrid Johanne Hafslo IL Mosjon under 22 Skule:Hafslo BUS
216 1976 Kvalen Tone Helen Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon
217 1972 Kvalen Ivar Hafslo IL Mosjon
218 1967 Kvalsvik Jostein Luster IL Mosjon
219 1944 Kvalsvik Hans Bjørn Ft&If M 70-74
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
220 1973 Kvalsøren Magne Luster Telemark M 45-49
221 1971 Kvalsøren Ruben -NTP M 45-49
222 2009 Kvalsøren Noah - Mosjon under 22
223 1966 Kvalsøren Kai - M 50-54 Bedrift:NTB
224 2001 Kvam Håvar IL Bjørn Mosjon under 22
225 1973 Kvam Tom Idar IL Bjørn Mosjon
226 2007 Kvam Frode Sjøthun Hafslo Idrettslag Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne Og Ungdomsskule
227 1948 Kvingedal Helen - Mosjon
228 1980 Kvåle Daniel Team Intersport Sogndal M 35-39
229 1971 Lad Berit Kristin Il Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune, Gaupne Skule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
230 2005 Landro Eirill - Mosjon under 22
231 1990 Larsen Erlend Kjørlaug IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
232 2012 Larsen Lerke Buch - Familie
233 2010 Larsen Birk Buch - Familie
234 1979 Larsen Mathilde Buch - Familie
235 1996 Lefdal Bertine IL Bjørn D 20-22 Bedrift:Spar Gaupne
236 1968 Lefdal Gunn Beate IL Bjørn Mosjon Skule:LUS
237 2007 Lefdal Josefine Thorsnes IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule
238 1967 Lefdal Oddmund IL Bjørn Mosjon Skule:-
239 1984 Leirda Grethe Kristin IL Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
240 1954 Leirdal Edvard IL Bjørn Mosjon
241 2004 Leirdal Ingrid Flohaug Il Bjørn Mosjon under 22
242 1986 Leirdal Tord Øyvind IL Bjørn Mosjon
243 1956 Leirdal Arne IL Bjørn M 60-64
244 1950 Leirdal Anders IL Bjørn Mosjon
245 2002 Lerum Vegard Hafslo Idrettslag M 15-17 Skule:Hafslo Barne Og Ungdomsskule
246 1949 Lerum Arne Ingjald Sauradnkameratadn M 65-69 Bedrift:Luster Kommune
247 1985 Lia Magnus Team Olafsen Racing M 23-34
248 1974 Lie Åge IL Bjørn Mosjon Bedrift:Lie Stein Og Anlegg
249 1960 Lie Rolf IL Bjørn Mosjon Bedrift:Lie Stein Og Anlegg
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
250 2004 Lie Ådne Gauteplass IL Bjørn Mosjon Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
251 2004 Lie Are Gauteplass IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
252 1972 Lie Ina IL Bjørn Mosjon Bedrift:Lie Stein Og Anlegg
253 1969 Liland Hanne Varegg/Fjellgeitene D 45-49
254 1987 Lillebostad Sondre Teigen Sogn CK M 23-34
255 1980 Lindgren Siv IL Bjørn Mosjon Bedrift:Avery Dennison NTP AS
256 1989 Listou Maths Kattøyra Sankarlag M 23-34
257 1982 Listou Joar - Mosjon Bedrift:Lie Stein Og Anlegg
258 1969 Lomheim Wenche Borlaug Hafslo IL Mosjon Bedrift:Brødrene Lomheim AS
259 2007 Lomheim Hege Hafslo IL Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne Og Ungdomsskule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
260 1953 Lomheim Jon Ove Norconsult M 65-69 Bedrift:Norconsult
261 1981 Lomheim Gøril Hafslo IL Mosjon Bedrift:Nordconsult
262 1968 Lomheim Per Ivar Hafslo Røde Korps Hjelpekorps Mosjon
263 1955 Lomheim Gerd Holen - Mosjon
264 1996 Lunde Elin Walaker IL Bjørn Mosjon under 22
265 1983 Lysne Hallvard Seim Årdalstangen IL M 35-39
266 1959 Lysne Kari Åtil Mosjon
267 1972 Lægreid Bjarte Hydro BIL M 45-49
268 1996 Madsen Ove LMI Mosjon Bedrift:LMI
269 1980 Melheim Turid IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Oppvekstsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
270 1948 Melheim Kjell IL Bjørn Mosjon
271 1973 Melheim Ronny IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
272 1974 Melheim Marit Bjørn Mosjon
273 1982 Melheim Ragnhild IL Bjørn Mosjon Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
274 2012 Melheim Astrid IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
275 1993 Meløy Jakob NTNUI M 23-34
276 1991 Meløy Hans-Olav Hafslo IL Mosjon
277 1987 Meyer Linn Melby FossIL Mosjon Bedrift:Høgskulen På Vestlandet
278 1968 Mo Harald Sauradnkmeratadn M 50-54
279 1982 Moe Sølve Hafslo Innebandy M 35-39
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
280 2013 Moe Kaia Beate - Familie
281 1967 Moen Marianne IL Bjørn Familie Bedrift:Statkraft
282 1974 Moen Arne IL Bjørn Mosjon Bedrift:Norconsult
283 1994 Moen May-Britt Maybrittogfant Mosjon
284 1971 Moen Thorvald Røneid Il Bjørn Familie
285 1940 Moen Einar IL Bjørn Mosjon
286 1964 Molden Anne Turistforeningen Mosjon
287 1973 Molland Maria IL Bjørn Familie Bedrift:Indre Hafslo Oppvekstsenter
288 1968 Molland Per Tore IL Bjørn Familie
289 2005 Molland Thea IL Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
290 2008 Molland Tage IL Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
291 1958 Molland Tove IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune,GOS
292 2005 Molland Geir Marcus IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule, 7.kl.
293 1964 Molland Jane Fasteland Luster Kommune Mosjon Bedrift:Tenestekontoret
294 1969 Molland Anders IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
295 1957 Molland Per Jarle IL Bjørn Mosjon
296 1993 Mongstad Stine Askøy Håndballklubb Mosjon
297 1964 Mundal Kjell Fjærland Il M 50-54
298 1961 Myklemyr Jonny LMI Mosjon Bedrift:LMI
299 2003 Nes Markus Hafslo Il M 15-17 Skule:Hafslo Barne Og Ungdoms Skule
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
300 1975 Nes Karita Hafslo Il Familie
301 1977 Nes Hans Harald Hafslo Il Familie
302 2005 Nes Håvard Hafslo Il Familie Skule:Hafslo Barne Og Ungdoms Skule
303 2009 Nes Johannes Olai Hafslo Il Familie Skule:Hafslo Barne Og Ungdoms Skule
304 2013 Nes Hans Eirik Hafslo Il Familie Skule:Hafslo Barne Og Ungdoms Skule
305 2001 Nes Torbjørn Aaberge Sogndal Idrettslag M 15-17
306 1973 Nes Katrin Lægreid Hafslo Mosjon
307 1961 Nes Ørnulf - Mosjon
308 1990 Nes Håvard Nes Maskinering M 23-34
309 1977 Nesheim Roger - Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
310 1976 Neverdal Toril - Familie
311 1956 Nilsen Magnar Ørsta Il. Mosjon
312 1953 Norberg Anny Fossøy IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
313 1974 Norman Elisabeth Il Bjørn Familie
314 2007 Norman Mats Røneid Il Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
315 1970 Nornes Oddny Luster IL Mosjon Bedrift:Luster Heimeteneste
316 1989 Nykrem Dea Avery Dennison NTP D 23-34 Bedrift:Avery Dennison NTP
317 1964 Nyland Ruth Aud IL Bjørn Mosjon Bedrift:Indre Hafslo Oppvekstsenter
318 1947 Nystuen Liv Helen I. L. Bjørn Mosjon
319 1981 Nystuen Anders Nordbohus Sogn AS M 35-39 Bedrift:Nordbohus Sogn AS
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
320 1945 Nystuen Jan Arne I.L. Bjørn Mosjon
321 1970 Nystuen Trine IL Bjørn Mosjon Bedrift:NTP
322 1974 Nystuen Mette IL Bjørn Mosjon Bedrift:NTP
323 1959 Næss Hans Marifjøra Vel Mosjon
324 1978 Olsen Roy IL Jotun M 40-44
325 2005 Olsen Karina Mei IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule, 7.kl.
326 1970 Olsen Ragnhild Borge - Familie
327 2004 Olsen Miriam Borge - Familie
328 1965 Oma Nils IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
329 1976 Otterhjell Ola Asbjørn LMI Mosjon Bedrift:LMI
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
330 1984 Otterhjell Elen Kristine IL Bjørn Mosjon Bedrift:ML Senteret
331 2009 Otterhjell Erik IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne
332 1965 Ovrid Jarle Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon
333 1985 Plassen Anders-Otto Bedriftshelse D 23-34
334 1955 Prestegård Christian IL Fanaråk/Loen Active M 60-64
335 1955 Prozenko Tommas Fiskå IL Mosjon
336 1956 Rauboti Jarle Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
337 1975 Refsdal Gunvor Vik IL D 40-44
338 1952 Rinde Kårhild Melheim Vik Mosjon
339 1961 Romstad Svein Kaupanger IL Mosjon Bedrift:Nordconsult
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
340 1971 Rosager Sofie IL Bjørn Familie
341 2003 Rosager Julius IL Bjørn Familie
342 2005 Rosager Serafine IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
343 2008 Rosager Storm IL Bjørn Familie Skule:Gaupne
344 2010 Rosager Smilla IL Bjørn Familie Skule:Gaupne
345 2006 Ruud Christina Haugen - Familie Skule:Solvorn Oppveksts
346 2008 Ruud Linnea Haugen - Familie Skule:Solvorn Oppv.
347 2011 Ruud Wiliam IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Indre Hafslo
348 1969 Røhme Linda Øvregard IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune, Gaupne Skule
349 2005 Røhme Trym Øvregard IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule, 7.kl.
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
350 1965 Røhme John Olaf IL Bjørn M 50-54 Bedrift:Luster Kommune, Rådhuset
351 1997 Røhme Ane Øvregard IL Bjørn Mosjon under 22
352 1968 Røneid Arve Bjørn Il Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune, Gaupne Skule
353 1967 Røneid Jan-Erik Hafslo M 50-54
354 1960 Røneid Bjørn IL Bjørn Mosjon Bedrift:Sportsbui
355 1996 Røneid Jarand IL Bjørn Mosjon Bedrift:Sportsbui AS
356 1992 Røneid Trond IL Bjørn Mosjon Bedrift:Sportsbui AS
357 1990 Røneid Vegard Molland Nordbohus Sogn AS Mosjon Bedrift:Nordbohus Sogn AS
358 1957 Røneid Eivind I.L.Bjørn Mosjon
359 2006 Røysum Heidi Menes IL Bjørn Mosjon under 22
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
360 1982 Røysum Tommy IL Bjørn Mosjon
361 1990 Sandbakk Jonas - Mosjon
362 1982 Sandvik Hans Petter IL Bjørn Mosjon Bedrift:Fuhr Bygg AS
363 1981 Sandvik Marius ABB B.I.L. Bergen M 35-39
364 1970 Sandvik Henriette IL Bjørn Mosjon
365 1954 Schmidt Steinar IL Bjørn Mosjon
366 1954 Schmidt Britt Kristin Næss IL Bjørn Mosjon
367 1999 Seim Ola Åtil IL M 18-19
368 2004 Sie Håvard Bjørn Familie Skule:Luster Ungdomskule
369 1969 Sie Gunnar Bjørn Familie Bedrift:Luster Kommune
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
370 2006 Sie Oddvar Bjørn Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
371 2005 Sie Lars Arne Bjørn IL Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsender
372 2002 Sie Karin Bjørn IL Familie Skule:Luster Ungdomsskule
373 2003 Sie Erlend Hafslo IL Familie Skule:Luster Ungdomsskule
374 1962 Sie Ole Johnny Hafslo IL Familie
375 1968 Sjøli Anne Sofie Bjørn IL Mosjon
376 1979 Sjøthun Monica Hafslo Idrettslag Mosjon
377 2001 Skagen Henrik Farstad Syril M 15-17
378 1979 Skare Petter Bjørn Il Familie
379 1983 Skare Marianne Fristad Il Bjørn Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
380 2008 Skare Noah Fristad Il Bjørn Familie Skule:Gaupne
381 2010 Skare Isak Fristad Il Bjørn Familie Skule:Gaupne
382 2014 Skare Leander Fristad Il Bjørn Familie
383 2001 Skintveit Zakarias Høyheim IL Bjørn Familie
384 1998 Skintveit Miriam Høyheim Sogndal Handball Familie
385 1999 Skintveit David Høyheim Sogndal Handball Familie
386 1987 Skjeldestad Eldar Åsebø Luster IL Mosjon Bedrift:Sognenett
387 2002 Skjerdal Martin IL Bjørn M 15-17 Skule:Luster Ungdomsskule
388 1974 Skjerdal Erik IL Bjørn M 40-44
389 1976 Skjerdal Berit IL Bjørn Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
390 2007 Skjerdal Eirill IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne Skule 5.kl
391 1975 Skjerven Anders Hafslo IL Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
392 2004 Skjerven Martine Hafslo IL Mosjon under 22 Skule:Hafslo Skule
393 1967 Slinde Svein Ove Marianne.moen@statkraft.com Mosjon Bedrift:Statkraft
394 1968 Slinde Ingrid M IlBjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune, Rådhuset
395 2004 Solheim Amalie Leirdal IL Bjørn Mosjon under 22 Skule:Gaupne
396 2010 Solheim Jonas Leirdal Ilbjørn Mosjon under 22
397 1968 Solvi Grete Marie Skårhaug Hafslo IL Mosjon
398 2002 Solvi Johanna Skårhaug Hafslo IL Mosjon under 22 Skule:Hafslo Barne- Og Ungdomsskule
399 1961 Solvi Johannes Hafslo IL Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
400 2009 Solvi Ole Jakob - Familie
401 1959 Stangeland Alf Rune Signatunhytten Mosjon
402 1957 Stavø Norunn Florø Tif D 60-64
403 1976 Stavø Erik Sogndal IL M 40-44
404 1968 Stegegjerdet Kjell Arne LMI Mosjon Bedrift:LMI
405 1998 Stegegjerdet Ole Andreas Hermansen LMI Mosjon Bedrift:LMI
406 1995 Steig Geir Luster Il M 23-34
407 1967 Stensrud Kari Otilie Molden Gran Mosjon
408 1994 Strømmen Kjetil Førde Il Langrenn M 23-34
409 1979 Stølen Arne Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
410 1948 Sundby Trond Balestrand IL M 70-74
411 1970 Sunde Joar Olden IL M 45-49
412 1952 Sviggum Aud Betsy IL Fanaråk Mosjon
413 1966 Sviggum Geir Johnny LMI Mosjon Bedrift:LMI
414 1988 Sviggum Marius LMI Mosjon Bedrift:LMI
415 1959 Sviggum Gunn Jorunn Bjørn IL Mosjon Bedrift:Gaupne Skule
416 1957 Sviggum Audun Bjørn IL Mosjon
417 1988 Sviggum Kristin IL Bjørn Mosjon Bedrift:Norconsult
418 1980 Sviggum Gry Anita Bjørn IL Familie
419 1974 Sviggum Per Magne Sogndal IL Mosjon Bedrift:Sviggum Design
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
420 2008 Sviggum Elle Kaia Bjørn IL Familie
421 1965 Svåi Jan Magne IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Kommune, Rådhuset
422 1986 Sæle Manas Alexander Austrheim IL Mosjon
423 1994 Sæterdalen Terje Kvam LMI Mosjon Bedrift:LMI
424 1985 Søjdis Tommy Haugen Sogndal IL M 23-34 Bedrift:Norconsult
425 2004 Sønnesyn Oda IL Bjørn Familie Skule:Luster Ungdomsskule
426 1976 Sønnesyn Christin IL Bjørn Familie
427 1972 Sønnesyn Tore IL Bjørn Familie Bedrift:Statkraft
428 2006 Sønnesyn Gard IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule
429 1951 Sønnesyn Ole Jan - Mosjon
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
430 1962 Sørgård Ole Raudeberg Mosjon
431 1972 Tandle Nina Leivdal Fossil Mosjon Bedrift:Høgskulen På Vestlandet
432 2001 Tang Jørgen Lomheim Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon under 22
433 2004 Teigen Lars Norane Mosjon under 22 Skule:Kvåle Skule
434 1963 Teigen Aud IL Bjørn Mosjon Bedrift:Fuhr Bygg AS
435 1986 Teigen Hanne IL Bjørn Mosjon Bedrift:Lustet Sparebank
436 1968 Teigen Erlend IL Bjørn Mosjon
437 2000 Teigen Lene - Mosjon under 22 Bedrift:Spar Gaupne
438 2010 Teigen Trygve Ås Bjørn IL Familie Skule:Gaupne Skule
439 1972 Teigen Terje Sogndal IL Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
440 2010 Teigen-Bondevik Leo Sogndal IL Familie Skule:Trudvang
441 2007 Teigen-Bondevik Noah Sogndal IL Familie Skule:Trudvang
442 1951 Thomassen Atle K. Bjørn IL Mosjon Skule:Luster Ungdomsskule
443 1974 Thomassen Tone Kristin IL Bjørn Familie
444 1992 Thorsen Neri - Mosjon
445 2002 Thune Per Michael Sogndal IL M 15-17 Skule:Hafslo Barne Og Ungdomskule
446 1973 Tjønneland Jann Olav Viksdalen IL M 45-49
447 1970 Tryti Stein Frode Vik IL M 45-49 Bedrift:Statkraft
448 1972 Tuften Lasse IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
449 1944 Tønnesen Bjørn - Familie
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
450 2000 Urnes Heidi Balestand IL D 18-19
451 1953 Urnes Torodd Fam Urnes Familie
452 1955 Urnes Kjellaug Fam Urnes Familie
453 2004 Urnes Elisabeth Fam Urnes Familie
454 2003 Urnes Emil Fam Urnes Familie Skule:Luster Ungdomsskule
455 2004 Urnes Tobias Fam Urnes Familie Skule:Luster Ungdomsskule
456 2007 Urnes Einar Fam Urnes Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
457 2007 Urnes Jonas Fam Urnes Familie Skule:Skjolden Oppvekstsenter
458 2009 Urnes Sverre Fam Urnes Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
459 2011 Urnes Jenny Fam Urnes Familie Skule:Indre Hafslo Oppvekstsenter
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
460 1993 Vadheim Ole Jakob LMI Mosjon Bedrift:LMI
461 1988 Venes Melissa - D 23-34
462 1998 Veum Synne Heen IL BJØRN Mosjon under 22
463 1973 Veum Susanne Heen Luster Ungdomsskule Familie Skule:Luster Ungdomsskule
464 2007 Veum Robin Heen IL Bjørn Familie Skule:Gaupne Skule 5.kl
465 1972 Veum John Børre Luster Telemarkklubb Familie
466 1965 Vigdal Odd Johan LMI Mosjon Bedrift:LMI
467 1970 Vigdal Roger Jostedal M 45-49
468 1981 Vikheim Ole Kristian Hafslo Idrettslag Mosjon
469 1961 Vinda John Oddvar IL Bjørn Mosjon Bedrift:Neumann Kaupanger
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
470 1956 Vinda Asbjørn Nordbohus Sogn AS Mosjon Bedrift:Nordbohus Sogn AS
471 1957 Vinda Anne-Grethe - Mosjon Skule:Indre Hafslo Oppvekst.
472 1973 Walaker Per Ove Fanaråk M 45-49 Bedrift:Luster Energiverk BIL
473 1999 Walaker Anders Syril IL Mosjon under 22
474 1989 Winge Eirik Hesjevoll IL Bjørn Mosjon Bedrift:Luster Energiverk BIL
475 1975 Ås Ragnhild Bjørn IL Familie Skule:Gaupne Skule 2. Kl
476 1961 Ødegård Gun-Mari IL Bjørn Mosjon
477 1979 Ølnes Jan Hafslo Røde Kors Hjelpekorps Mosjon
478 1954 Øvrebø Liv Torheim Hafslo Mosjon Bedrift:Gaupne Omsorgssenter
479 2000 Øvrebø Lars Gaular IL M 18-19
Nr Fødselsår Etternavn Fornavn Idrettslag Klasse Konkurranse
480 1996 Øvrebø Jesper Jesper IL Mosjon
481 1994 Øvrebø Amalie Luster IL D 23-34
482 1967 Øvstetun Børre IL Jotun Mosjon
483 1951 Øyen Berit - Mosjon Bedrift:Luster Kommune
484 1951 Øyen Arne - Mosjon
485 1974 Øygard Per-Åge - Familie
486 2004 Øygard Malene - Familie Skule:IndreHafslo Oppvekstsenter
487 2006 Øygard Johanne - Familie Skule:Indre Hafslo Oppv.
488 2011 Øygard Ådne - Familie Skule:Indre Hafslo